KOÇYİĞİT OFİS MOBİLYA

Koçyiğit Dek.Mim.Ofis Mobilya İnş.Tur.Ltd. Şti. olarak büro mobilyaları konusunda 34 senelik geçmişle Antalya ve çevresinde hizmet vermekteyiz.

Gelişen Türkiye'mizin her türlü yeniliklerine açık olan firmamız Türkiye'de ve dünyada büro mobilyaları sektöründe liderliğini sürdüren K-Q-TSE-ISO-EN 9000 belge sahipli belirli markaların Antalya bayiliğini yürütmektedir.

Yeni Ürünler

Globalleşen dünyamızın modern çağına uygun olarak tasarımlarımızı sürekli yeniliyoruz.

Sektöründe öncü markalar ile Sizlere Ergonomik,yenilikçi fonksiyonel , estetik ,dayanıklı,çevreye dost  yeni tasarımlarımızı yeni ürünlerimizi incelebileceğiniz bir platform sunduk.

İncele

Ofis Mobilyaları

Mutlu ofis ortamları yaratmak için çalışıyoruz.

Ofis Mobilyaları  tasarımla, renkle, estetik duygularımızla, bütün beklentilere cevap verebilmekte. Huzur dolu mekanlar yaratmak istiyoruz. 
İstiyoruz ki, dünyadaki bütün sorunlar masa başında çözülsün. ”
Bu nedenle sizlere 
Sektöründe öncü ofis markalarının yönetici masası,sekreter masası,çalışma grubları,toplantı masaları her ofise uygun modellerini ,ölçülerini  ve renklerini inceleyebileceğiniz bir platform sunduk.

İncele

Ofis Koltukları

360° mobilya çözümlerimizin malzeme, işçilik ve üretim süreçlerinin kalitesini dünya standartlarına yükseltmeyi sürdürüyoruz. Güncel tasarım trendlerini yansıtan yeni ürünlerle değişen zevklere hitap ediyoruz. Hayatın dinamizmini takip ederek ofis ve sosyal alanlarda ihtiyaç duyduğunuz yeni fonksiyonlarla koleksiyonumuzu çeşitlendiriyoruz. Ürün gamımızı yeni ürünlerle geliştirirken, ergonomik ofis koltuğu üretimine ilk günkü heyecanımızla devam etmekteyiz. Çünkü koltuğu sırtını ağrıtan bireyin verimli çalışamayacağını biliyoruz.

Bu nedenle sektöründe öncü markalar ile çalışmaktayız.
Sizlere hayalinizdeki konforu, rahatlığı ,tasarımı sunan koltuğa kavuşturmak için bir platform oluşturduk.

İncele